Insecten en wormen
Binnen het koeltransport komen we naast producten ook in aanraking met het vervoer van levende insecten en wormen. Deze worden bijvoorbeeld gebruikt als aas of ter bestrijding van plagen. Om ze gezond en levend te vervoeren is de juiste temperatuur tijdens transport van belang. Koelmiddelen en isolatieverpakkingen helpen je hierbij. Bij Coolpack hebben we een breed assortiment met oplossingen voor jouw bedrijf!
Sub branches
- Biotechnologie en bloemen
- Vers en fris van deur tot deur
- Condens wordt geabsorbeerd
- Maatwerk altijd mogelijk
In Europa zijn er diverse vooraanstaande bedrijven die zich dagelijks bezighouden met het op de markt brengen van zogenaamde nematoden (aaltjes). Nematoden worden voornamelijk gebruikt bij het bestrijden van bodemplagen. Nematoden kunnen het beste bewaard en vervoerd worden bij een temperatuur tussen de 2°C en 7°C, dit omdat de nematoden bij bevriezing sterven.
Hiernaast speelt Nederland ook een belangrijke rol bij de export van vis- en zeewormen welke wereldwijd gebruikt worden als aas voor baars en grotere vissen. Deze levende wormen worden veelal gekoeld verzonden en verpakt in een EPS doos in combinatie met gel packs.
Koelelementen van Coolpack?
- Condens wordt geabsorbeerd
- Zeer goede kwaliteit en lekvrij
- Goede prijs kwaliteit verhouding
- Zeer snelle levering, standaard koelelementen op voorraad.
- Onze koelelementen zijn gevuld met een polymeer gel of met cellulose gel, beide op non toxic basis
- Eigen bedrukking mogelijk
Neem vrijblijvend contact met ons op
Wij staan klaar om al je vragen te beantwoorden en je te helpen met een passende oplossing voor jouw koeltransport in de Biotechnologie en Bloemen branche.
Van vraagstuk tot koeloplossing op maat
1
Probleem
2
Partner
3
Oplossing
4
Test product
5
Massaproductie
6
Transport
7
Eindgebruiker
Productadvies voor het vervoeren van insecten en wormen
-
Gelpacks
Onze klanten in deze specifieke branche kiezen hoofdzakelijk voor de standaard gelpack van 340 of 400 gram. -
Combineer met EPS dozen
Veel klanten gebruiken deze gelpacks in combinatie met EPS dozen voor goede isolatie. -
Maatwerk
De gelpacks zijn verkrijgbaar in allerlei soorten en maten, en onze productiefaciliteit op locatie stelt ons in staat om maatwerkoplossingen voor jouw specifieke toepassing te ontwikkelen. -
Voldoet aan alle eisen
De koeloplossingen van Coolpack zijn van uitstekende kwaliteit en voldoen aan alle eisen die de wet stelt.

Vaak besteld in de Biotechnologie en Bloemen

Gelpack Original 400g
Of u nu vis, vlees, kaas, chocola, medicijnen, voeding of bloemen veilig geconditioneerd wilt vervoeren, dan bent u bij Coolpack BV aan het goede adres. Indien u goederen bevroren, gekoeld of op kamertemperatuur moet vervoeren, dan hebben wij voor u dé oplossing.

EPS doos 10 liter
Onze EPS, tempex of piepschuim witte koeldozen zijn uitermate geschikt voor het gekoeld of bevroren verzenden van uw producten. Bijvoorbeeld voor uw vis, vlees, kaas, AGF producten of chocolade. Ook zorgen onze EPS dozen voor een perfecte bescherming van uw producten. Onze EPS dozen hebben een zeer goede isolatiewaarde en zijn ook herbruikbaar.